• Ratownik wodny

mgr Anna Odrzywolska

• trener II klasy w piłce koszykowej
  • instruktor piłki ręcznej

Piotr Kolasa nasz nauczyciel wychowania fizycznego bardzo lubi biegać i w ostatnią niedzielę października wystartował w Lubljana Maraton przecinając linię mety królewskiego dystansu w czasie 3:37:21 GRATULUJEMY !

MARATOŃSKI DEBIU PIOTRA KOLASA

Miło nam poinformować, że w zeszłą niedzielę Piotr Kolasa nasz nauczyciel wychowania fizycznego ukończył swój pierwszy biegowy maraton.

Pokonanie w Paryżu królewskiego dystansu liczącego 42,195 m zajęło mu 3 godziny 26 minut i 3 sekundy co w stawce 57000 zgłoszonych zawodników dało 4094 miejsce.

Jak mówi prof. Kolasa „Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem przebiegnięcia maratonu. Do tej pory ukończyłem wiele krótszych biegów w tym półmaratony oraz maratony na rolkach ale przed maratonem biegowym zawsze czułem respekt. Pomimo wielu obaw przed startem, udało się bezpiecznie pokonać trasę z czego jestem bardzo zadowolony”.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i zachęcamy wszystkich uczniów do aktywności fizycznej.