Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Archiwum: wrzesień 2016

Kiermasz książek używanych
2016-09-01

Zapraszamy wszystkich uczniów i absolwentów na Kiermasz książki używanej.

 

Kiermasz odbędzie się 8 września
w godzinach 8.00 - 13.00 w bibliotece szkolnej.

 

Potrzebujesz ksążki do szkoły. Masz książki z poprzednich lat. 

Zapraszamy!

2016-09-04

To czołowi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego. Mają takie sukcesy, a są dopiero w drugiej klasie. To ogromna zasługa pedagogów – mówi starosta Janusz Szczęśniak.

 

Fot. Ze stypendystami starosta Janusz Szczęśniak i przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego Stanisław Dusza

2016-09-05

Ze smutkiem informujemy, że 3 września 2016 r. zmarł Julian Zdunek - wieloletni nauczyciel języka rosyjskiego, kierownik internatu w naszej szkole, dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego - obecnie Zespołu Szkół Ogólnokształcących dla Dorosłych.

 

Uroczystości żałobne rozpoczną się dn. 7.września (środa) o godz. 14 w Kościele Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach.

 

Zebranie z rodzicami
2016-09-05

Zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich odbedą się 7 września 2016 roku według nastepującego harmonogramu:

 

 klasy I godz. 17.00 zebranie ogólne na Sali gimnastycznej, ok. 17.30 z wychowawcami

 

klasy II i III godz. 17.45 zebranie ogólne na Sali gimnastycznej, ok.18.00 z wychowawcami

 

Spotkanie studniówkowe godz. 19.00 sala 8

2016-09-05

Od lat uczestniczymy w akcji przygotowywanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie w ramach projektu zainicjowanego przez kancelarię Prezydenta RP. Kolejny raz czytaliśmy narodowo. W tym roku świetnie bawiliśmy się, przenosząc w czasy Nerona i powieści uwielbianej  przez czytelników,  czyli  „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.

 

                Imprezę poprowadziły wspaniałe panie z działu promocji Biblioteki: Ewelina Deluga i Olga Nowicka. W rolę Nerona  wcielił się Zbigniew Klatka, a jako Poppea towarzyszyła mu Olga Piotrowska. Ucztę uświetniła młodzież z I LO oraz II LO. Wiele znanych w naszym mieście osób i przedstawicieli władz lokalnych czytało wybrane fragmenty utworu. Była wśród nich także pani dyrektor Bożena Bierca. 

V MISTRZOSTWA SZKOŁY W MIKSTACH SIATKARSKICH
2016-09-06

V  MISTRZOSTWA SZKOŁY

W MIKSTACH SIATKARSKICH

W roku szkolnym 2016/2017

  

Termin rozgrywek:     wtorek   godz. 1500  

Drużyny:                     dwójki mieszane

Boisko:                         9 x 4,5m

 

System gry:        każdy z każdym do dwóch  wygranych setów, według sporządzonego harmonogramu rozgrywek. Nie zgłoszenie się drużyny w wyznaczonym terminie oznacza wygraną dla drużyny obecnej /2:0/.

 

W jednym terminie równocześnie odbywać się będą dwa mecze na równoległych boiskach.

 

Zgłoszenia drużyn przyjmuje organizator:
R. Solarska

Chechło Run - Pobiegnijmy Razem
2016-09-19

Zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Chechło Run, który odbędzie się w najbliższą niedzielę wokół zalewu Chechło. Podobnie jak podczas Biegu Puszcza Run organizatorzy ufundują sprzęt sportowy dla najliczniejszej szkolnej reprezentacji. Jeżeli czujecie się na siłach pokonać 10 kilometrową trasę zachęcamy do wzięcia udziału.

 

Wypełnijcie formularz rejestracyjny ze strony http://chechlorun.pl/ i poinformujcie o starcie swojego nauczyciela wychowania fizycznego. Byliśmy najlepsi na Puszcza Run niech i tym razem będzie tak samo ;)

2016-09-26

W piątek 23 września br. uczniowie klas pierwszych odbyli spotkanie z Panią Iwoną Szelichiewicz i Panem Piotrem Mistarzem  z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie na temat obowiązku noszenia odblasków. Piesi po zmroku poza obszarem zabudowanym muszą posiadać odblaski umieszczone w sposób widoczny dla kierujących. Po spotkaniu Pani Dyrektor wręczyła każdemu uczniowi odblaskowe opaski  w celu dbania o  bezpieczeństwo na drodze.

2016-09-27

 

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jędrzejczyk Kamila 1d, Kasperczyk Agata  3d, Durak Łukasz 2c, Chojowski Kacper 2c, Duda Dawid 2c,  Adamaszek Adrian 2c, Gut Łukasz 2d, Topa Tomasz 1a i Piotr Kolasa wygrała konkurs na najliczniejszą szkolną  reprezentację w biegu Chechło Run. Tym samym nasi  uczniowie powtórzyli sukces z czerwcowego biegu Puszcza Run i wygrali dla szkoły kolejne 500 zł na zakup sprzętu  sportowego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zachęcamy do  dalszych startów.   

Premiera - Chłopi
2016-09-28
6 października 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na spektakl "Chłopi" w wykonaniu uczniów naszej szkoły i seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie, scenariusz i reżyseria Marcin Kobierski. 
 
Uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość zobaczyć spektakl w godzinach dopołudniowych.
 
Uczestnicy spektaklu mogą odebrać od Pani Dyrektor pamiątkowy plakat.