Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Archiwum: styczeń 2016

Wycieczka do Włoch 18-24 marca 2016 - są jeszcze wolne miejsca!
2016-01-09

Informujemy, że zostało jeszcze kilka miejsc na szkolną wycieczkę do Włoch. Wyjazd odbędzie się w dniach od 18 do 24 marca 2016 roku. Zwiedzimy Wenecję, Asyż, Rzym i Florencję. Gwarantujemy wiele ciekawych atrakcji i wiedzę, która zaprocentuje na lekcjach i egzaminach. Koszt wycieczki to 967 złotych. Zapisy u profesora Roberta Daszyka. 

  

Program wycieczki

Olimpiada Artystyczna
2016-01-09
W dniu 8 grudnia nasza szkoła uczestniczyła w eliminacjach 40 Olimpiady Artystycznej. Do konkursu w sekcji historia sztuki przystąpiło 11 uczniów. 
 
Miło nam poinformować, że dwoje z nich,  Aleksandra Bogusz i Wojciech Wojas zakwalifikowało się do etapu okręgowego.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
STYPENDYSTKA SAPERE AUSO
2016-01-12

Uczennica klasy IIb Aleksandra Gucik otrzymała stypendium Sapere Auso w kategorii artystycznej. Ola trenuje taniec współczesny od 9 lat. Jest laureatką wielu konkursów tanecznych m.in. zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Polski.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2016-01-12

W pierwszy piątek karnawału 8 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Przebierańców. Nasi uczniowie głównie z pierwszych i drugich klas przez blisko trzy godziny bawili się wspólnie w rytm dyskotekowej muzyki.

 

Bal rozpoczął się tradycyjnym Polonezem gdzie w pierwszych parach tańczyły Panie Dyrektorki. Każdy z obecnych posiadał specjalnie przygotowany na tą okazję strój. Wiele kreacji było bardzo wymyślnych i robionych z dużym poświęceniem oraz zaangażowaniem. 

WYBORY KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU STUDNIÓWKOWEGO
2016-01-12

 

Kto w tym roku zdobędzie koronę Królowej i Króla Balu Studniówkowego wśród tegorocznych maturzystów?

Przyglądajcie się im uważnie a podczas balu bacznym okiem wypatrujcie swojego kandydata. Głosowanie to jedna z atrakcji tegorocznej stuniówki. Czekamy na Twój głos.

 

GALERIA KANDYDATÓW

2016-01-12

Pływacy I LO w Chrzanowie po raz kolejny potwierdzili, że są najlepsi w powiecie chrzanowskim.
Na odbywającej się 8.01.2016 r Powiatowej Licealiadzie w pływaniu naszą szkołę reprezentowali:

 Dzierwa Jerzy (1a LO), Kulak Bartosz (1a LO), Bolek Krzysztof (1A LO), Dęsoł Martyna (1c LO), Wojtaszewski Oskar (1c LO), Bartkowska Kinga (1d LO), Kulawik Sara (1d LO), Palka Aleksandra (1d LO), Pancerz Piotr (1e LO), Wojas Wojciech (3B LO), Folga Filip (3C LO), Buła Adrianna (3D LO),Kosińska Agnieszka (3D LO), Karima Amam (2B LO).

GALERIA Z ZAWODÓW

2016-01-18

W dniu 14.01.2016.  w ramach „Dnia Otwartego Szkoły” w naszych obiektach sportowych gościliśmy reprezentacje gimnazjalistów rywalizujących o zaszczytne trofeum „Puchar Dyrektora I LO” w piłce siatkowej.

 

            Do rywalizacji przystąpiło sześć gimnazjów z terenu Powiatu Chrzanowskiego, dwa z nich zgłosiły do rozgrywek aż dwie drużyny co dowodzi, że turniej od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Zajęta w grupie pozycja decydowała, o które miejsce w całym turnieju będzie walczyć drużyna w ostatnim decydującym meczu. W boju o siódme miejsce spotkały się dwie drużyny z Gimnazjum Nr 3 z Trzebini, gdzie lepszą okazała się drużyna A. Podobnie przebiegało spotkanie finałowe, gdzie po obu stronach siatki stanęli reprezentanci Gimnazjum Nr 2 z Libiąża.

 

Po zaciętej walce I miejsce zajęła drużyna A w składzie: Głąb Gabriela, Śreniawska Wiktoria, Syrokosz Dalia, Dekarz Dawid, Wojtaś Konrad, Chandzlik Jakub, Głogowska Jagoda, Lipka Michał.  GRATULUJEMY!!!!!

 

Galeria 

SFOTOGRAFUJ DUCHA KSIĄŻKI - konkurs
2016-01-27

„SFOTOGRAFUJ DUCHA KSIĄŻKI”

Kreatywny konkurs fotograficzny dla uczniów szkół

gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

Uruchom swoją wyobraźnię i zrób oryginalne i pomysłowe zdjęcie związane z ulubioną książką – aktualną bądź z dzieciństwa.

 

Wykorzystaj rekwizyty, przedmioty, plenery, znajomych lub rodzinę, aby oddać atmosferę, nastrój, charakter bohaterów tej książki.

 

 Regulamin konkursu.