Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

XIV TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ GIMNAZJALISTÓW O PUCHAR DYREKTORA I LO W CHRZANOWIE

2016-01-18

W dniu 14.01.2016.  w ramach „Dnia Otwartego Szkoły” w naszych obiektach sportowych gościliśmy reprezentacje gimnazjalistów rywalizujących o zaszczytne trofeum „Puchar Dyrektora I LO” w piłce siatkowej.

 

            Do rywalizacji przystąpiło sześć gimnazjów z terenu Powiatu Chrzanowskiego, dwa z nich zgłosiły do rozgrywek aż dwie drużyny co dowodzi, że turniej od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Zajęta w grupie pozycja decydowała, o które miejsce w całym turnieju będzie walczyć drużyna w ostatnim decydującym meczu. W boju o siódme miejsce spotkały się dwie drużyny z Gimnazjum Nr 3 z Trzebini, gdzie lepszą okazała się drużyna A. Podobnie przebiegało spotkanie finałowe, gdzie po obu stronach siatki stanęli reprezentanci Gimnazjum Nr 2 z Libiąża.

 

Po zaciętej walce I miejsce zajęła drużyna A w składzie: Głąb Gabriela, Śreniawska Wiktoria, Syrokosz Dalia, Dekarz Dawid, Wojtaś Konrad, Chandzlik Jakub, Głogowska Jagoda, Lipka Michał.  GRATULUJEMY!!!!!

 

Galeria 

Zwycięzcy turnieju  otrzymali „Puchar Dyrektora I LO”, koszulki z pamiątkowym nadrukiem oraz zaproszenie do udziału w czerwcowym „Święcie Sportu”, gdzie rozegrają mecz z reprezentacją naszej szkoły. Przyznano również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika i zawodniczki turnieju, które otrzymali: Latak Maciej z PG 4 W Chrzanowieoraz Kamila Hejmej z PG 1 w Chrzanowie.

 

            Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze, a zawody uświetnił występ Cheerleaderek pod kierunkiem mgr. Agnieszki Olszowskiej.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1 miejsce    Gimnazjum Nr 2 w Libiążu drużyna A

2 miejsce    Gimnazjum Nr 2 w Libiążu drużyna B

3 miejsce    Gimnazjum Nr 1 w Chrzanowie

4 miejsce    Gimnazjum Nr 1 w Libiążu

5 miejsce    Gimnazjum Nr 4 w Chrzanowie

6 miejsce    Gimnazjum Nr 3 w Chrzanowie

7 miejsce    Gimnazjum Nr 3 w Trzebini drużyna A

8 miejsce    Gimnazjum Nr 3 w Trzebini drużyna B