Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

KARNAWAŁOWE PLĄSY W STASZICU

2015-01-26

Jak karnawałowe tańce, to tylko w Staszicu. Wiedzą o tym wszyscy, którzy uczestniczyli  w I Balu Przebierańców. O godzinie 17.45 zabrzmiały takty poloneza, a wspaniale przebrani tancerze  rozpoczęli oficjalnie imprezę, którą zaszczyciły, tańczące w pierwszych dwóch parach, pani dyrektor Bożena Bierca i pani  vice- dyrektor Anita Dębska- Tynior. 

 Zapraszamy do obejżenia krótkiego filmu z tej zabawy.

Bawiono się przednio przy różnorodnych rytmach, o których jakość zadbał Damian Likus z lasy III c. Komplementowano karnawałowo udekorowaną salę gimnastyczną oraz  znakomite wypieki , które oferował przygotowany na tę okoliczność przez klasę 1a  specjalny bufet. 

Spośród ciekawych i naprawdę dopracowanych kostiumów wyłoniono te dwa „naj”.  W Konkursie na Najciekawsze Przebranie nagrody „zgarnęli” Krysia Szkaradek z klasy 1d i Marcin Góra z klasy 1a. Najwięcej punktów  za liczbę uczestników balu otrzymała klasa 1d, której udało się , oprócz wychowawcy pani Małgorzaty Ciupek, zaprosić z grona nauczycielskiego panią Marzenę Brożek i pana Piotra Kolasę.  Kolejne miejsca zajęły :  klasy 3 g  i  1a  z wychowawcami, paniami:  Olgą Piotrowską i Moniką Niemczyk. To właśnie one wraz z panem Piotrem Kolasą i aktywnie udzielającą się młodzieżą z Samorządu oraz jego Zarządu ( warto zerknąć na skład na naszej stronie szkoły) przygotowały imprezę i czuwały nad jej przebiegiem.

Było naprawdę fajnie… zapraszamy więc  za rok.