Uczniowie Staszica w Muzeum Narodowym i Teatrze STU
2026-06-18
21. maja ponownie odwiedziliśmy gród Kraka. Tym razem ścieżki poprowadziły nas do Muzeum Narodowego, gdzie zwiedziliśmy wystawy stałe: Galerię Sztuki Polskiej oraz Galerię Rzemiosła.
Podziwianie zgromadzonych dzieł i artefaktów było uzupełnione barwnym opisem ze strony doskonałych przewodników.
Po wspólnym posiłku i integracji udaliśmy się na spektakl do Teatru Scena STU, gdzie tym razem obejrzeliśmy spektakl, oparty na słynnym broadwayowskim musicalu pt. Cabaret, który dostarczył nam całą paletę emocji i wrażeń. Jak zwykle w STU było wyśmienicie, polecamy!:)