Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Powiatowa Licealaida Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt

2024-06-07

23 maja szkolna reprezentacja piłkarek nożnych wzięła udział w turnieju Powiatowej Licealiady Młodzieży, który został rozegrany na boisku MZN w Trzebini.

Trzon drużyny stanowiły nasze wszechstronne siatkarki, które dzielnie rywalizowały z wyżej notowanymi przeciwniczkami. Niestety nie udało nam się cieszyć ze zwycięstwa i dwukrotnie musieliśmy przełknąć gorycz porażki z zespołami ZSECH Trzebinia i II LO Chrzanów. W meczu o honor i walce o 3 miejsce w turnieju po wyrównanej i emocjonującej grze zanotowaliśmy remis 2-2 z LO Trzebinia. Na szczególne uznanie zasługuje Anna Majcherczyk radząca sobie bardzo dzielnie między słupkami oraz Dominika Ulczok zdobywczyni wszystkich bramek dla naszej drużyny. Wielkie gratulacje dla wszystkich dziewcząt za zaangażowanie i sportową postawę na boisku i poza nim. Nie poddajemy się i tym samym składem szykujemy się do rewanżu za rok.


Szkołę reprezentowały: Julia Dzidek 1c, Kaja Cyper 2c, Nikola Francuz 2c, Anna Majcherczyk 2c, Sandra Sikora 2c, Aleksandra Widyma 2c, Weronika Baran 2d, Viktroria Guđmundsdottir 2d, Magdalena Macuda 2d, Wiktoria Prygiel 2f, Dominika Ulczok 2f, Emilia Liszka 3e, Alicja Mąsior 3e.


Opiekę nad zespołem sprawowali prof. Anna Odrzywolska i prof. Piotr Kolasa.