Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

2024-04-11
20 marca 2024r. na hali sportowej w Libiążu odbyła się Powiatowa Licealiada Chłopców w Piłce Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna rywalizowała w grupie z zespołem gospodarzy oraz z ZST Fablok. 
W pierwszym meczu nasza reprezentacja ulega 0:2 drużynie z ZS Libiąż po zaciętym spotkaniu. O przegranej zadecydowało małe ogranie naszych chłopaków, nerwy i brak wiary w swoje możliwości. Całkiem inaczej wyglądało już następne spotkanie, gdzie po fajnej grze wygrywamy 2:0 z zespołem ZST Fablok, awansując jednocześnie do następnej rundy rozgrywek. W meczu o 3 miejsce w turnieju spotykamy się z KSW Libiąż. Po bardzo wyrównanym pierwszym secie, gdzie o naszym zwycięstwie zadecydowała dramatyczna końcówka, drugi set to już całkowita dominacja naszych chłopaków. Wygrywamy 2:0, kończąc rywalizację na 3 miejscu. Gratulujemy wysokiego wyniku sportowego! 
 
Na wyróżnienie zasługuje cały zespół.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: 
Franciszek Łydek 4e, Karol Łydek 4e, Lorek Szymon 4e, Godyń Mikołaj 4e, Piekarski Wojciech 4e, Zając Patryk 4e, Kacper Klakla 2d, Szymon Olszewski 2b, Bartosz Barcik 1f, Stalmarski Jakub 3e i Selivanow Aleksander 3a. 
Pieczę nad naszym Teamem sprawowała P. Prof Agnieszka Olszowska oraz P. Prof Dominik Kowalczyk. 
Dziękujemy!