Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2024-04-11
W dniu 25 marca na hali OSiR Kęty, odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Spotkały się Mistrzynie Powiatów: Olkusz, Chrzanów, Oswiecim i Wadowice. Po losowaniu pierwszy mecz gramy z drużyną z Andrychowa. Równe, emocjonujące spotkanie, w którym ulegamy nieznacznie w końcówce każdego z setów, przegrywajac 0:2. W drugim z półfinałów drużyna z Kęt wygrywa z Olkuszem.
 
 
W meczu o 3 miejsce nasze dziewczęta nie dają żadnych szans swoim rywalkom z Olkusza, wygrywając pewnie 2:0. 
 Dziękujemy Dziewczynom za ogromne zaangażowanie i walecznośc na boisku. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że nasz skład jest bardzo młody, ale perspektywiczny, w drużynie nie ma ani jednej czwartoklasistki i raptem jedna trzecioklasistka (pozdrawiamy Zosię:)) 
 
 Niezapomniane sportowe emocje zapewniły nam: Adamska Zofia 3c, Prygiel Wiktoria 2f, Magda Macuda 2d, Viktoria Gudmundsdottir 2d, Ania Majcherczyk 2c, Aleksandra Kasprzyk 1c, Aleksandra Połetek 1a, Ania Boruta 1a, Natalia Szyndler-Salgueiro 1f i Maja Hapek 1d.
 
  Podziękowania i gratulacje należą się rownież naszym trenerom, którzy do końca walki wspierali i motywowali nasze Dziewczyny i na bieżąco udzielali cennych wskazówek. Dziękujemy P. Prof Agnieszce Olszowskiej oraz P. Prof Dominikowi Kowalczykowi!!
 
Gratulacje dla całego Zespołu!