Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Robimy klimat z Park Run

2023-09-05
W ostatnią sobotę podsumowaliśmy trwający od 1 kwietnia konkurs "Robimy klimat z park run" polegający na przebiegnięciu jak największej ilości kilometrów podczas sobotnich biegów park run organizowanych na całym świecie.
 
I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie z wynikiem 685 km zajęło wysokie czwarte miejsce.
Niestety nie udało się wygrać nagrody pieniężnej dla szkoły, ale na wielkie słowa uznania zasługują indywidualne wyniki naszych uczniów.
Na 22 biegi Kamil Łytek 2e wystartował 16 razy, Maria Klepadło 2d 15 razy i Wiktoria Sobieraj 2b 13 razy. Cała trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami oraz upominkami ufundowanymi przez sponsora firmę Dan Cake.
Kolejne nagrody dla tych osób zostaną ufundowane przez UKS Staszic.
Za moment następna szansa na challenge biegowy i możliwość wzięcia udziału w konkursie „HYDRO DLA MŁODYCH SPORTOWCÓW” odbywającego się w ramach biegu Chechło Run. Zapraszamy wszystkich uczniów Staszica a wszelkie informacje na ten temat zostały już wysłane przez Librusa.
Popularyzacją biegów w naszej szkole zajmuje się Piotr Kolasa i wszystkich zachęca do startu w biegu Chechlo RUN Opłata za udział tylko 20 zł, a w ramach tego bogaty pakiet startowy.