Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Powiatowa Licealiada w Taniusie Stołowym

2023-01-27
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w zawodach Powiatowej Liceadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym, które odbyły się 26 stycznia w Trzebini.
Drużyna chłopców bez straty punktu awansowała do finału, gdzie w stosunku 3:1 pokonała drużynę gospodarzy ZSTU Trzebinia, zostając tym samym Mistrzem Powiatu.
Drużyna dziewcząt w pierwszej fazie turnieju po bardzo emocjonującej walce przegrała z drużyną LO Trzebinia 2-3 i w efekcie musiała walczyć o 3 miejsce. Dziewczyny z łatwością pokonały drużynę II LO Chrzanów i uplasowały się na 3 miejscu.
Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Cudak 1c, Nikola Francuz 1c, Dominika Ulczok 1f, Grzegorz Łoziński 2e, Krzysztof Ziebura 3c, Patryk Zając 3e, Roni Eibach 4d.
Podczas zawodów drużynę wspierali: prof. Renata Solarska i prof. Piotr Kolasa.