Archiwum: październik 2018

2018-10-01

W czwartek 20 września br. odbyły się prelekcje dla uczniów klas drugich i trzecich na temat krwiodawstwa. Dowiedzieliśmy się m.in. kto może oddać krew, co daje jej oddanie, kto może zostać krwiodawcą. Te informacje przygotowali i przedstawili dla nas przedstawiciele Komendy Hufca ZHP w Chrzanowie.

Październik w MBP Chrzanów
2018-10-04

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejskiej Bibliteki Publicznej w miesiącu październiku. Zachęcamy do udziału w spotkaniu z królową polskich kryminałów (Katarzyną Bondą) czy Koncercie za Regałem (Bartas Szymoniak i abosolwent ILO - Michał Parzymięso)

 

grafik - biblioteka główna
grafik - filie
grafik - oddział dla dzieci

Harmonogram zajęć w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej
2018-10-04

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej - III edycja

 

HARMONOGRAM

2018-10-05

Żeby zostać chemikiem, wcale nie trzeba odwiedzać nowoczesnego laboratorium, ani kupować drogich odczynników. Uczestnicy tegorocznej Małopolskiej Nocy Naukowców mieli okazję się o tym przekonać. Dowiedzieli się, jak tworzyć niewidzialne notatki, zaplanować erupcję wulkanu w domowych warunkach, nadmuchać balony z pomocą sody i octu, a także poznali przepis na zieloną jajecznicę oraz badali odczyn artykułów spożywczych i czystościowych. Jak zwykle, stanowisko chemiczne cieszyło się ogromną popularnością - do tego stopnia, że żądni wiedzy uczniowie podchodzili nawet w przerwach pomiędzy pokazami.

 

STYPENDIA W ROKU SZKOLNYM 2018/19
2018-10-16

Uczniowie którzy w roku szkolnym 2017/18 osiągnęli sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe w konkursach, olimpiadach, turniejach itp. lub znajdujący się w trudnej sytuacji finansowej mogą ubiegać się o uzyskanie stypendiów w roku szkolnym 2018/19.

 

Informacji i pomocy udziela pedagog szkolny.

 

Osoby zainteresowane ich uzyskaniem proszone są o pilny kontakt z pedagogiem szkolnym ze względu na upływające terminy składania wniosków.

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych
2018-10-19
-W Konkursie wziąć udział mogą klasy, które do dnia 25 października dokonają zgłoszenia u prof. Piotra Kolasy (przez przedstawiciela klasy w kantorku WF, wiadomość Librus lub email na adres pkolasa1lo@gmail.com)
 
- Udział w Konkursie polega na chóralnym odśpiewaniu wylosowanej pieśni patriotycznej przez wszystkich uczniów obecnych 9 listopada w szkole
 
zamknij