Aktualności


​Święto literatury pod Wawelem jest słynne z niepowtarzalnej atmosfery. Przed nami kolejna edycja literackiej uczty. Zapraszamy do udziału w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się 26 - 29 października 2017 w EXPO Kraków.

Ogłoszenie

 

Biblioteka I LO w Chrzanowie organizuje wyjazd na Targi Książki do Krakowa w dniu  26.10.2017r. (czwartek). Orientacyjny koszt wyjazdu 30 zł (bilet wstępu oraz prywatny bus) uzależniony będzie od ilości uczestników. Zainteresowanych wyjazdem prosimy o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej .

 

Zapraszamy do udziału w literackim wydarzeniu, na którym będzie można spotkać interesujących ludzi.

Nauczyciele bibliotekarze


Zapraszamy do intelektualnej degustacji

 

A może chciałbyś/ chciałabyś zaproponować swoją książkę do naszego bibliotecznego menu? Przynieś krótki opis wybranej książki do biblioteki, umieścimy go w przyszłym miesiącu.

 

Spośród zebranych recenzji wyłonimy tę najlepszą oraz najaktywniejszego recenzenta. Nagrody zostaną przyznane po feriach zimowych i na zakończenie roku szkolnego.

 

 

 


BIBLIOTEKA SZKOLNA URUCHOMIŁA ELEKTRONICZNE ZAMAWIANIE KSIĄŻEK

 

Nie lubisz stać w kolejce? Martwisz się, czy dostaniesz lekturę z opracowaniem? Chcesz, aby książka była wcześniej przygotowana dla Ciebie? Możesz zarezerwować ją nie wychodząc z domu, siedząc przed własnym komputerem.

Biblioteka I LO założyła dla Was swojego maila biblioteka1lochrzanow@gmail.com, dzięki któremu możesz zamówić książkę drogą elektroniczną, podając jej autora, tytuł lub inne informacje, które pozwolą nam zidentyfikować interesującą się książkę. Zamówienia będą realizowane codziennie na dużej przerwie (11:55-12:10) .

 

Zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy zamawiania księgozbioru z naszej biblioteki. Postaramy się wyjść Waszym oczekiwaniom naprzeciw.

 

Zapisz nasz adres w swoim telefonie lub zrób jego fotkę, aby być z nami w stałym kontakcie.

 

 

Nauczyciele bibliotekarze

zamknij