Zawody sportowe

 


2016/2017

Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2016/2017:

Przystąpiono do rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w ramach Licealiady Młodzieży uzyskując następujące wyniki:

  • Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt II miejsce

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców VII miejsce

reprezentacja: Agnieszka Gałaś 1a, Anna Mędela 1b, Magda Matyja 3c oraz Leon Smółka 1a, Michał Krupa 2a i Bartosz Kaszuba 2a.

opiekun: Dominik Kowalczyk /w zastępstwie Piotra Kolasy/

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców III miejsce

reprezentacja:Gucik Jakub (1a ), Solarski Paweł (1a ), Liszka Maciej (1b ), Paleczny Wiktor (1c ), Bojda Dawid (1d ), Baran Łukasz (2b ), Gałecki Piotr (2b), Spyra Marek (2b), Cwener Szymon (2c ), Kozub Mateusz (2c ), Bochenek Jakub (3a ), Kita Jakub (3a ), Frączek Andrzej (3b ).

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt II miejsce

reprezentacja: Magdalena Wierzgacz (3b), Natalia Dobrowolska (3a), Małgorzata Juszczyk (3c), Natalia Pstrucha (2b), Julia Pstrucha (2b), Oliwia Cira (2d), Klaudia Kubicz (2d), Magdalena Bigaj (2d), Magdalena Surowiec (2d), Edyta Chrostek (2d), Martyna Dęsoł (2c), Wiktoria Sroka (2c), Natalia Gil (1c) i Weronika Lisowska (1e)

opiekun: Renata Solarska

 

  • Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych II miejsce

reprezentacja: Bartek Kulak (2a), Krzysiek Dubaniowski (2a), Igor Tynior (1b), Martyna Miziołek (3e).

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców IV miejsce

reprezentacja: Rumin Patryk (1a ), Słowik Michał (2a ), Dymek Kamil (2b ), Chojowski Kacper (2c ), Cwener Szymon (2c ), Durak Łukasz (2c ), Kozub Mateusz (2c ), Likus Arkadiusz (2c ), Gębalski Adrian (3b )

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce

Finał Wojewódzkiej Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt V miejsce

reprezentacja: Klara Apriasz, Natalia Dobrowolska, Małgorzata Komarów, Aleksandra Olszowska i Nikola Radym z 3A, Magdalena Wierzgacz z 3B, Dominika Główczak, Agata Kasperczyki i Julia Walatek z 3D, Paulina Thal z 2D, Matylda Ciołczyk z 2E, Urszula Jakubowska z 1A oraz Weronika Lisowska z 1E.

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w pływaniu: dziewcząt i chłopców

sztafeta dziewcząt: I miejsce

reprezentacja: Justyna Gryglicka (2a), Natalia Chlupka (1e), Oliwia Urbanik (1c),Aleksandra Łęczyńska (1c), ,

sztafeta chłopców: I miejsce

reprezentacja: Krzysztof Bolek (2a), Jerzy Dzierwa (2a), Bartosz Kulak (2a), Oskar Wojtaszewski (2a), .

W konkurencjach indywidualnych swe starty wygrali:

Natalia Chlupka - I miejsce styl klasyczny,

Bartosz Kulak - I miejsce styl dowolny

Jerzy Dzierwa - I miejsce styl motylkowy

opiekun: Paweł Kasperczyk, Renata Solarska

Finał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu VIII miejsce sztafeta chłopców

reprezentacja: Bartosz Kulak, Jerzy Dzierwa, Krzysztof Bolek, Dominik Baran, Michał Ferlak i Aleksander Potocki z kl. 2a, Oskar Wojtaszewski - 2c, Piotr Pancerz -2e, Mateusz Paczyński -2d

W konkurencjach indywidualnych:

Aleksandra Łęczyńska kl. 1c - IV miejsce w stylu grzbietowym

Bartosz Kulak kl. 2a – VII miejsce w stylu dowolnym

Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: Oliwia Urbanik /1c/ w stylu dowolnym oraz Oskar Wojtaszewski /2c/, Natalia Chlupka /1e/ i Aleksandra Palka /2d/w stylu klasycznym.

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców III miejsce

reprezentacja: Baran Łukasz i Woźniak Adrian z 2b, Kulak Bartosz i Podhalański Dariusz z 2a, Kita Jakub i Bochenek Jakub z 3a, Wikar Damian, Paleczny Wiktor i Bochenek Konrad z1c, Gawor Wojciech 3b, Mędela Maciej 3f.

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt III miejsce

reprezentacja: Jarczyk Karolina 3d, Jarczyk Aleksandra 3c, Apriasz Klara 3a, Aleksandra Olszowska 3a, Radym Nikola 3a, Bucka Julia 3b, Wierzgacz Magdalena 3b, Małgorzata Juszczyk 3c, Góralczyk Aleksandra 2d, Dęsoł Martyna 2c , Szumniak Olga 2b, Gabriela Głąb 1b, Wiktoria Rembiecha 1e.

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców V miejsce

reprezentacja: Jakub Kita 3a, Jakub Bochenek 3a, Adrian Pieczonka 3b, Grzegorz Pieczara 3b, Szymon Wierzbicki 3b, Jerzy Dzierwa 2a, Marek Spyra 2b, Maksymilian Szczurek 2b, Szymon Cwener 2c, Marek Starzycki 1b, Kacper Cziszewski 1b, Marek Kapcia 1b

opiekun: Piotr Kolasa

 

  • Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt III miejsce

reprezentacja: Karolina Jarczyk 3d, AleksandraJarczyk 3c, MagdalenaWierzgacz 3b, JuliaPstrucha 2b, Natalia Pstrucha 2b, Aleksadra Góralczyk 2d, Oliwia Cira 2d, Magdalena Bigaj 2d, Sara Kulawik 2d i Oliwia Żak 1f

opiekun: Piotr Kolasa

 

  • Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej

W klasyfikacji dziewcząt III miejsce

reprezentacja: paraAleksandra Olszowska 3a i Nikola Radym 3a

para Martyna Dęsoł 2c i Aleksandra Góralczyk 2d

W klasyfikacji chłopców III miejsce

reprezentacja: para Woźniak Adrian 2b i Kulak Bartosz 2a

para Lipka Michał 1c i Wikar Damian 1c

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego za rok szkolny 2016/2017

w kategorii dziewcząt I miejsce

w kategorii chłopców III miejsce

 

Udział w zawodach organizowanych na terenie Powiatu Chrzanowskiego

 

  • Chechło Run” /25.09.2016/

Zwycięstwo w Konkursie na najliczniejszą reprezentację szkolną uczestniczącą w 10-cio kilometrowym biegu. Nagroda wysokości 500 złotych została przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.

Reprezentacja: Jędrzejczyk Kamila (1d), Kasperczyk Agata (3d), Durak Łukasz(2c), Chojowski Kacper (2c), Duda Dawid (2c), Adamaszek Adrian (2c), Gut Łukasz (2d), Topa Tomasz (1a) oraz prof. Piotr Kolasa

 

  • Turniej piłki siatkowej dziewcząt z okazji Święta Niepodległości” /10.11.2016/

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Magdalena Wierzgacz (3b), Nikola Radym (3a), Karolina Jarczyk (3d), Wiktoria Rembiecha, Aleksandra Góralczyk(2d), Aleksandra Swiątek

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Olszowska (3a), Julia Bucka (3b), Aleksandra Jarczyk (3c), Małgorzata Juszczyk (3c), Martyna Dęsoł (2c) i Dalia Syrokosz

opiekun: Agnieszka Olszowska i Dominik Kowalczyk

 

  • Puszcza Run” /23.04.2017./

Zwycięstwo w Konkursie „Młodzi zasapani”na najliczniejszą reprezentację szkolną uczestniczącą w 10-cio kilometrowym biegu. Nagroda wysokości 500 złotych została przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.

Reprezentacja:

Tomasz Topa 1a z czasem 38:39 co dało mu XIV miejsce w klasyfikacji generalnej, V miejsce w Powiecie chrzanowskim i III miejsce w Gminie Chrzanów.

Łukasz Gut 2d z czasem 40:53 zajął XXVII miejsce w klasyfikacji generalnej i III miejsce w Gminie Libiąż.

Adrian Adamaszek 2c ukończył bieg na 148 miejscu z czasem 50:34

Dawid Duda 2c201 miejsce z czasem 55:38 ( bieg ukończyło 273 zawodników i zawodniczek). Cała czwórka dzięki tym wynikom ustanowiła swoje rekordy życiowe na dystansie 10 km.

opiekun: Piotr Kolasa

 

W trakcie roku szkolnego zorganizowano następujące zawody w ramach współzawodnictwa wewnątrzszkolnego:

 

  • Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt i chłopców /29.11.2016./ – odpowiedzialny: Paweł Kasperczyk i Renata Solarska

w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyły:

Oliwia Urbanik (kl. I c) styl dowolny

Aleksandra Łęczyńska (kl. I c) styl grzbietowy

Natalia Chlupka (kl. I e) styl klasyczny

w kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobyli:

Bartosz Kulak (kl. II a) styl dowolny

Piotr Pancerz (kl. II e) styl grzbietowy

Oskar Wojtaszewski (kl. II c) styl klasyczny

Bartosz Kulak (kl. II a) styl motylkowy open

 

  • Mikołajkowy Turniej” - Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców /6.12.2016./ – odpowiedzialny Piotr Kolasa

w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła: Anna Mędela kl. I b

w kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobył: Bartosz Kaszuba kl. II a

 

  • Mistrzostwa Szkoły w szachach dziewcząt i chłopców /22.11.2016./ – odpowiedzialny Dominik Kowalczyk

w kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła: Martyna Miziołek (kl. III e)

w kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobył: Bartosz Kulak (kl. II a)

 

  • Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie i snowboardzie „ Zawody o Puchar Dyrektora I LO w Chrzanowie” /23.02.2017./ - odpowiedzialny P. Kolasa

W kategorii Snowboard OPEN tytuł mistrzowski zdobył: Krzysztof Bębenek 1c

II miejsce: Kinga Borowska 1a

III miejsce: Julia Wróblewska 1a. W kategorii narciarek tytuł mistrzowski zdobyła: Alicja Ziomek 2a

II miejsce: Wiktoria Rembiecha 1e

III miejsce: Anna Komenda 1b.

W kategorii narciarzy tytuł Mistrza Szkoły obronił: Jan Staśko 3c

II miejsce: Jerzy Dzierwa 2a

III miejsce: Aleksander Potocki 2a

 

  • Mistrzostwa Szkoły w mikstach siatkarskich – cykl rozgrywek w ciągu całego roku szkolnego zakończony podczas Święta Sportu – /06.09.2016 – 01.06.2017/ -

odpowiedzialna Renata Solarska

tytuł mistrzowski zdobyła para: Martyna Dęsoł 2c i Adrian Woźniak 2b

II miejsce: Klara Apriasz 3a i Julia Bucka 3b

III miejsce: Gabriela Głąb 1b i Maciej Liszka 1b

VII Rajd na orientację dla Szkolnych Kół PTT-  IV miejsce drużynowo - Gucik Jakub 1a, Solarski Paweł 1a, Kozub Justyna 1d, Krupa Karolina 1d, Mędyk Paulina 1d, Mierniczek Olga 1d, Nowak Paulina 1d, Tataruch Weronika 1d, Wojtyła Sandra 1d, Zorychta Oliwia 1d, Kulawik Marta 1f, Malik Katarzyna 1f, Niemczyk Martyna 1f, Paterak Weronika 1f, Piórkowska Sandra 1f, Rachwał Bartosz 1f, Chrostek Edyta 2b, Biel Karolina 2c, Całus Magdalena 2c, Dęsoł Martyna 2c, Kulczyk Nikola 2c, Morawiec Anna 2c, Penczek Karolina 2c, Tatarczuch Kinga 2c, Adamaszek Adrian 2c, Chojowski Kacper 2c, Cwener Szymon 2c, Duda Dawid 2c, Durak Łukasz 2c, Kozub Mateusz 2c, Kozub Szymon 2c, Taborski Kacper 2c, Cira Oliwia 2d, Góralczyk Aleksandra 2d, Kubicz Klaudia 2d, Palka Aleksandra 2d, Kasperczyk Agata 3d, Bebak Weronika 3f (opiekun prof. Barbara Wawrzyniak)

VIII Rajd na orientację dla szkolnych kół PTT – etap powiatowy: Bartłomiej Bieniek 2b 2 miejsce indywidualnie, Krystian Straś 2b 2 miejsce indywidualnie, Natalia Chlupka 1e 3 miejsce indywidualnie, Agnieszka Gałaś 1a 3 miejsce indywidualnie, Bartłomiej Bieniek 2b, Krystian Straś 2b, Natalia Chlupka 1e, Agnieszka Gałaś 1a, Kacper Chojowski 2c, Łukasz Durak 2c 2 miejsce drużynowo (opiekun prof. B. Wawrzyniak)

 


2015/2016

Przystąpiono do  sportowej rywalizacji szkół ponadgimnazjalych SZS uzyskując następujące wyniki:

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców III miejsce

reprezentacja:  Jakub Biel 3b, Adrian Gębalski 2b, Wojciech Gawor 2b, Piotr Głowacki 3a, Krzysztof Bolek 1a, Michał Słowik 1a, Mateusz Kozub 1c, Szymon Cwener 1c

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce       

Finał Wojewódzkiej Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt V miejsce

reprezentacja:   Marta Snieżek i Gabrysia Smarzyńska z 3A, Natasza Sumera z 3B, Klaudia Scibor z 3C, Klara Apriasz, Gosia Komarów i Nikolina Radym z 2A, Magda Wierzgacz z 2B, Julia Walatek z 2D, Ania Kaczmarczyk z 2E, Kamila Stypińska z 1D oraz Wiktoria Sroka z 1C.

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców III miejsce

reprezentacja:  Mateusz Kozub, Szymon Cwener /1c/, Jakub Biel, Tomasz Olszowski /3b/, Dominik Sroka, Tomasz Biłko, Maciej Nowak /3e/, Krzysztof Bolek /1a/, łukasz Baran, Marek Spyra /1b/, Michał Madej /3a/

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt I miejsce       

Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej  dziewcząt III miejsce

reprezentacja:   Magdalena Wierzgacz 2b,Wiktoria Sroka 1c, Martyna Dęsoł 1c, Oliwia Cira 1d, Klaudia Kubicz 1d, Magdalena Bigaj 1d,Agnieszka Synal 3b,Marta Śnieżek 3a,Edyta Chrostek 1b, Julia Pstrucha 1b, Natalia Pstrucha 1b, Kamila Stypińska 1d, Aleksandra Góralczyk 1d

opiekun: Renata Solarska

 

-        Powiatowa Licealiada w pływaniu: dziewcząt I miejsce i chłopców I miejsce

reprezentacja:  Dzierwa Jerzy 1a, Kulak Bartosz 1a, Bolek Krzysztof 1a, Dęsoł Martyna 1c, Wojtaszewski Oskar 1c, Bartkowska Kinga 1d, Kulawik Sara 1d, Palka Aleksandra 1d, Pancerz Piotr 1e,Wojas Wojciech 3b, Folga Filip 3c, Buła Adrianna 3d, Kosińska Agnieszka 3d, Karima Amam 2b                                                                                         

opiekun: Paweł Kasperczyk, Renata Solarska

-        Finał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu VIII miejsce sztafeta chłopców

reprezentacja: Baran Dominik 1a, Bolek Krzysztof 1a, Dzierwa Jerzy 1a, Ferlak Michał 1a, Kulak Bartosz 1a, Potocki Aleksander 1a, Wojtaszewski Oskar 1c, Paczyński Mateusz 1d, Pancerz Piotr 1e, Madej Michał 3a, Folga Filip 3c, Buła Adrianna 3d, Kosińska Agnieszka 3d

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w szachach: dziewcząt I miejsce i chłopców II miejsce

reprezentacja:  Julia Trzep 3a, Agnieszka Skupnik 3d, Filip Szostek 3b, Krystian Straś 1b                                                    

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców V miejsce

reprezentacja:  Dawid Majcherek, Mateusz Kocot /3a/, Jakub Biel /3b/, Jakub Kita, Jakub Bochenek /2a/, Bartosz Kulak /1a/, Adrian Woźniak, Łukasz Baran /1b/, Dawid Duda /1c/    

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt II miejsce

reprezentacja:   Kura Katarzyna 3b, Jarczyk Karolina 2d, Jarczyk Aleksandra 2c, Apriasz Klara 2a, Aleksandra Olszowska 2a, Radym Nikola 2a, Bucka Julia 2b, Wierzgacz Magdalena 2b, Góralczyk Aleksandra1d, Dęsoł Martyna 1c, Szumniak Olga 1b

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

-        Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym: dziewcząt III miejsce i chłopców V miejsce

reprezentacja:   Dominika Ciupek 2b, Patrycja Ochman 2b, Magdalena Matyja 2c, drużynę chłopców stanowili Kamil Rozmus 3b i Dominik Matyskiel 3c. 

opiekun: Piotr Kolasa

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców VI miejsce

reprezentacja:   Jakub Biel 3b, Adrian Gębalski, Wojciech Gawor 2b, Piotr Głowacki 3a, Krzysztof Bolek, Michał Słowik 1a, Mateusz Kozub, Szymon Cwener 1c

opiekun: Piotr Kolasa

 

-        Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt II miejsce

reprezentacja:  Magdalena Matyja 2c, Klaudia Kubicz 1d, Magdalena Wierzgacz 2b,  Aleksandra Jarczyk  2c i Karolina Jarczyk 2d,  Julia Pstrucha 1b i Natalia Pstrucha 1b, Sara Kulawik 1d, Wiktoria Sroka 1c

opiekun: Piotr Kolasa

 

-         Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej IV miejsce

reprezentacja:   Aleksandra Olszowska 2a i Adrian Woźniak 1b oraz Karolina Boroń 3a i Dawid Majcherek 3a.

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego za rok szkolny 2015/2016 w kategorii dziewcząt  I miejsce, w kategorii chłopców  IV miejsce

 

W trakcie roku szkolnego zorganizowano następujące zawody w ramach współzawodnictwa wewnątrzszkolnego:

 

-        „Mikołajkowy Turniej” - Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców /4.12.2015r./– odpowiedzialny Piotr Kolasa

W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła Magdalena Matyja z klasy 2c przed Klaudia Ścibor 3c, Dominiką Ciupek 2b i Patrycją Ochman 2b.

W kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobył Kamil Rozmus z klasy 3b przed  Bartoszem Kaszubą 1a i Krzysztofem Bolkiem 1a

 

-        Mistrzostwa Szkoły w szachach dziewcząt i chłopców /17.12.2015/ – odpowiedzialny Dominik Kowalczyk

W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyła Julia Trzep

W kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobył Filip Szostek

 

-        Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt i chłopców /26.11.2015/ – odpowiedzialny: Paweł Kasperczyk i Renata Solarska

W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski zdobyły: Adrianna Buła - styl dowolny, grzbietowy i klasyczny

W kategorii chłopców tytuł mistrzowski zdobyli: Bartosz Kulak - styl dowolny, Piotr Pancerz - styl grzbietowy, Daniel Mądrala - styl klasyczny, Jerzy Dzierwa - styl motylkowy open

 

-        Mistrzostwa Szkoły w mikstach siatkarskich – cykl rozgrywek w ciągu całego roku szkolnego zakończony podczas Święta Sportu – odpowiedzialna Renata Solarska

tytuł mistrzowski zdobyła para Karolina Boroń 3a i Dawid Majcherek 3a

II miejsce para Martyna Cygan 2c i Maciej Mędela 2f

III miejsce para Małgorzata Juszczyk 2c i Daniel Rech 2c

 


2014/2015

Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych w ramach Szkolnego Związku Sportowego:

 

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców III miejsce

 

reprezentacja:

Krystian Wierzbic 3b, Marcin Urban 3b, Adam Matecki 3c, Wojciech Rejdych 3e, Michał Madej 2a, Jakub Biel 2b, Adrian Gębalski 1b, Wojciech Gawor 1b

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt I miejsce

Finał Wojewódzkiej Licealiady w piłce koszykowej dziewcząt VI miejsce

 

reprezentacja:

Magdalena Smolik 3e, Natasza Sumera 2b, Klaudia Ścibor 2c, Katarzyna Kura 2b, Paulina Duraj, Gabriela Smarzyńska 2a, Marta Śnieżek 2a, Magdalena Wierzgacz 1b, Klara Apriasz 1a, Małgorzata Komarów 1a, Nikolina Radym 1a, Anna Kaczmarczyk 1e

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców V miejsce

 

reprezentacja:

Jakub Służałek 3a, Krystian Wierzbic 3b, Sebastian Kaniewski 3f, Michał Madej 2a, Jakub Biel 2b, Tomasz Olszowski 2b, Dominik Matyskiel 2c, Tomasz Biłko 2e, Dominik Sroka 2e, Maciej Nowak 2b, Grzegorz Pieczara 1b, Adrian Pieczonka 1b, Grzegorz Jędras 1c, Kacper Bańkowski 1d, Michał Lempart 1f

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt I miejsce

Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej  dziewcząt III miejsce

 

reprezentacja:

Alicja Grabowska 3a, Gabriela Smarzyńska 2a, Magdalena Wierzgacz 1b, Magdalena Smolik 3e, Natalia Dobrowolska 1a, Natasza Sumera 2b, Agnieszka Synal 2b, Marta Śnieżek 2a, Klaudia Ścibor 2c, Nikola Pacuła 2f, Katarzyna Kura 2b

opiekun: Renata Solarska

 

Powiatowa Licealiada w pływaniu: dziewcząt I miejsce i chłopców I miejsce

 

reprezentacja:

Magdalena Madeja 3f, Agnieszka Kosińska 2d, Adrianna Buła 2d, Nikolina Góralczyk 3b, Natasza Sumera 2b, Filip Folga 2c, Jakub Prusakiewicz, Paweł Grabowski 2c, Jakub Banasik 3a, Wojciech Wojas 2b, Daniel Mądrala 2b

opiekun: Paweł Kasperczyk, Renata Solarska

 

Finał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu indywidualnym

 

I miejsce     styl dowolny   Nikolina Góralczyk  3b

III miejsce  styl klasyczny  Magdalena Madeja 3f

II miejsce   styl motylkowy  Jakub Banasik 3a

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

Powiatowa Licealiada w szachach: dziewcząt I miejsce i chłopców I miejsce

 

reprezentacja:

Katarzyna Pabis 3a, Julia Trzep 2a, Alicja Grabowska 3a, Adam Susuł 3b, Łukasz Rembiecha 2a, Wiktor Łęczyński 3b

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

Finał Wojewódzkiej Licealiady w szachach indywidualnych

 

XIX miejsce  Katarzyna Pabis 3a

XX miejsce    Adam Susuł 3b

opiekun: Dominik Kowalczyk

 

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców III miejsce

 

reprezentacja:

Jakub Biel 2b, Grzegorz Pieczara 1b, Marcin Chojowski 2b, Dawid Majcherek 2a, Kornel Kozłowski 3g, Wojciech Rejdych 3e, Maciej Mędela 1f, Miłosz Bogusz 3c, Jakub Banasik 3a

opiekun: Paweł Kasperczyk

 

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt II miejsce

 

reprezentacja:

Klara Apriasz 1a, Aleksandra Olszowska 1a, Nikola Radym 1a, Małgorzata Juszczyk 1c, Aleksandra Jarczyk 1c, Karima Amam 1b, Magdalena Wierzgacz 1b, Karolina Jarczyk 1d, Katarzyna Kura 2b, Karolina Boroń 2a, Anna Kępa 2a, Katarzyna Maj 2d, Marta Śnieżek 2a, Dominika Lempart 3e

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym: dziewcząt IV miejsce i chłopców III miejsce

reprezentacja:

Natasza Sumera 2b, Karolina Trochimiak 2b, Klaudia Ścibor 2c, Mateusz Michalski 3g, Tomasz Celarek 3a, Dawid Tokarz 2e, Kamil Rozmus 2b

opiekun: Piotr Kolasa

 

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców VI miejsce

 

reprezentacja:

Jakub Kita 1a, Adrian Pieczonka 1b, Hubert Chrzanowski 2c, Jakub Piegza 2c, Paweł Tokarek 2c, Dawid Sroka 2d, Dominik Sroka 2e, Krzysztof Palka 3b, Sebastian Kaniewski 3f

opiekun: Piotr Kolasa

 

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt I miejsce

 

reprezentacja:

Natalia Dobrowolska 1a, Magdalena Wierzgacz 1b, Magdalena Matyja 1c, Aleksandra Jarczyk 1c, Karolina Jarczyk 1d, Agnieszka Synal 2b, Klaudia Ścibor 2c, Magdalena Smolik 3e, Paula Owsiak 3g, Michelle Owsiak 3g

opiekun: Piotr Kolasa

 

Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej IV miejsce

 

reprezentacja:

Karolina Boroń 2a, Daniel Majcherek 2a, Klara Apriasz 1a, Jakub Banasik 3a

opiekun: Agnieszka Olszowska

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego za rok szkolny 2014/2015

 

w kategorii dziewcząt  I miejsce

w kategorii chłopców  II miejsce

 

 

W trakcie roku szkolnego w ramach współzawodnictwa wewnątrzszkolnego zorganizowano:

 

  1.        Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym  5.12.2014.  /Piotr Kolasa/
  2.        Mistrzostwa szkoły w szachach   12.12.2014.  /Dominik Kowalczyk/
  3.        Mistrzostwa szkoły w pływaniu  12.12.2014.  /Paweł Kasperczyk,  Agnieszka Olszowska w zast. R. Solarskiej/
  4.        Mistrzostwa szkoły w mikstach siatkarskich – cykl rozgrywek w ciągu całego roku szkolnego, zakończenie rywalizacji podczas Święta Sportu Szkolnego   /Renata Solarska/
  5.        Mistrzostwa szkoły w narciarstwie i snowboardzie Zawody o Puchar Dyrektora I LO w Chrzanowie  6.03.2015. /Piotr Kolasa/
  6.        IV Miedzypokoleniowy Turniej w koszykówce  4.10.2014.  /Paweł Kasperczyk/
  7.        Memoriał im. Bogusława Ziomka w piłce siatkowej 25.10.2014.   /wszyscy nauczyciele wf/
  8.        Zorganizowanie wyjazdu na międzynarodowy mecz piłki koszykowej w krakowskiej Tauron Arenie  18.12.2014. /Piotr Kolasa/, /opieka wszyscy nauczyciele wf/
  9.        XIII Turniej piłki siatkowej dla gimnazjalistów 9.01.2015. (Dzień otwarty szkoły)  /wszyscy nauczyciele wf/
  10.     I Turniej piłki koszykowej 30.01.2015.  (Noc w Liceum)   /R. Solarska, P. Kasperczyk/
  11.     II Turniej piłki siatkowej 30.01.2015. ( Noc w Liceum)   /A. Olszowska, P. Kolasa, D. Kowalczyk/
  12.     I Rajd integracyjny klas pierwszych  15.09.2014. (część sportowa)    /wszyscy nauczyciele wf/
  13.     Współorganizacja spotkania z olimpijczykiem W. Kozakiewiczem 4.12.2014.   /wszyscy nauczyciele wf/
  14.     Współorganizacja Dnia Patrona Szkoły  13.06.2015.  /wszyscy nauczyciele wf/
  15.     Święto Sportu Szkolnego  18.06.2015.  /wszyscy nauczyciele wf/

 

Współzawodnictwo w ramach Rajdów na orientację dla Szkolnych Kół Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Chrzanowie 

 

III miejsce w IV Rajdzie na orientację dla Szkolnych Kół PTT – Krzysztof Palka 3b i Krystian Wierzbic 3b (op. prof. B. Wawrzyniak)

 

III miejsce drużynowo dla I Liceum Ogólnokształcącego w IV Rajdzie na orientację - Krzysztof Palka 3b, Krystian Wierzbic 3b , Maria Poznańska 3d, Katarzyna Kidawska 3d, Paweł Głowacz 3g, Mateusz Michalski 3g, Dominik Sroka 2e, Michał Lempart 1f, Bebak Weronika 1f, Ochman Patrycja 1b. (op. prof. B. Wawrzyniak)

 


2013/2014

 

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt (opiekun pan D. Kowalczyk), awans do rejonu i II miejsce w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży

 

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce koszykowej chłopców (opiekun pan P. Kasperczyk)

 

VII miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w halowej piłce nożnej chłopców (opiekun pan P. Kolasa)

 

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt (opiekun pani A. Olszowska), awans  do rejonu  i 3 miejsce w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży

 

III m. w Powiatowej Licealiadzie dziewcząt w piłce siatkowej plażowej (op. A. Olszowska)

 

II m. Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt (op. R. Solarska)

 

IV m. Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców (op. P. Kasperczyk)

 

W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w szachach:

Drużynowo: I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców

Indywidualnie: w kategorii dziewcząt I miejsce Katarzyna Kuciel, II miejsce Ewa Szuster, III m. Alicja Grabowska oraz w kategorii chłopców I m. Aleksander Kuciel, III m. Wiktor Łęczyński. Awans do rejonów. Opiekun pan D. Kowalczyk

 

W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w tenisie stołowym: drużynowo II miejsce chłopcy i V miejsce dziewczęta (opiekun pan P. Kolasa)

 

II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt  w Libiążu organizowanym z okazji Dnia Kobiet (opiekun pani R. Solarska)

 

W Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży w pływaniu wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: 8 dziewcząt (Nikolina Góralczyk, Magdalena Madeja, Katarzyna Wrzesień, Nadia Chochlińska, Paula Perek, Adrianna Buła, Katarzyna Gucik, Magdalena Marciniak) i 4 chłopców (Jakub Banasik, Wojciech Wojas, Filip Folga, Paweł Grabowski) pod opieką pana P. Kasperczyka.

W sztafecie dziewczęta wywalczyły 8 miejsce na 13 zespołów. 

W rywalizacji indywidualnej Nikolina Góralczyk zdobyła złoty medal w stylu dowolnym, a Magdalena Madeja powtórzyła sukces z tamtego roku zajmując drugie miejsce w stylu klasycznym. 
Jakub Banasik jako pierwszy chłopak w historii naszej szkoły zdobył brązowy medal w stylu motylkowym.
Na zawody stawiło się ponad czterystu najlepszych zawodników z województwa małopolskiego, reprezentujących poszczególne szkoły i powiaty.

 


2012/2013

 

II miejsce w województwie w pływaniu

 

V miejsce w województwie w piłce koszykowej dziewcząt. Drużyna wystąpiła w składzie: Natalia Sitarz, Katarzyna Zelenka, Angelika Augustyniak, Ewa Matecka, Ola Kaszuba, Gabrieka Sikora, Joanna Dulowska, Maria Kalińska, Monika Diakowska, Magda Zatorska, Kinga Stach, Gabriela Chrostowska, Karolina Gawrońska, Alina Michna oraz Justyna Wierzgacz. Natalia Sitarz została wybrana przez organizatorów najlepszą zawodniczką turnieju. Trenerem drużyny jest pan Dominik Kowalczyk

 

III miejsce w rejonie w piłce siatkowej dziewcząt

 

IV miejsce w rejonie w piłce siatkowej chłopców

 


2011/2012

 

I miejsce w powiecie w piłce nożnej chłopców (opiekun pan Piotr Kolasa)

 

III miejsce w powiecie w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców (opiekun pan Piotr Kolasa)

 

Szachy indywidualne – etap wojewódzki: I miejsce Daniel Sadzikowski , II miejsce Radosław Barski (opiekun pan Dominik Kwalczyk)

 

III miejsce w szachach drużynowych w Mistrzostwach Polski: Daniel Sadzikowski, Radosław Barski, Miłosz Lorek, Katarzyna Zelenka (opiekun pan Dominik Kowalczyk)

 

III miejsce w województwie w pływaniu na 50 metrów stylem dowolnym – Patrycja Łabuzek (III i) pod opieką pana Pawła Kasperczyka

 

I miejsce w pływaniu dziewcząt i III miejsce chłopców w powiecie. Opiekunowie: pan Paweł Kasperczyk i pani Renata Solarska 

 

III miejsce w rejonie w piłce koszykowej chłopców – opiekun pan Paweł Kasperczyk

 

I miejsce w rejonie i V miejsce w województwie w piłce koszykowej dziewcząt – opiekun pan Dominik Kowalczyk

 

IV miejsce w powiecie w piłce ręcznej dziewcząt – opiekun pani Renata Solarska

 

IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej chłopców – opiekun pan Paweł Kasperczyk

 

II miejsce w powiecie w piłce siatkowej chłopców – opiekun pan Paweł Kasperczyk

 

I miejsce w powiecie i III miejsce w rejonie w piłce siatkowej dziewcząt – opiekun pani Agnieszka Olszowska

 

III miejsce w Wielkanocnym Turnieju Koszykarzy w Krakowie   

 

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w kategorii chłopców i dziewcząt  

 


2010/2011

 

III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Pływaniu: styl dowolny

 

V miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 

II miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Szachach

 

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach szkół ponadgimnazjalnych w Karpaczu

zamknij