Konkurs "Oddal to"

2016-08-20

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursieGłównego Inspektoratu Sanitarnego i Polskiego Towarzystwa Higienicznego pt. „Oddal to”.

 

Konkurs „Oddal to” poświęcony jest zainteresowaniu opinii publicznej, szczególnie młodzieży, zdrowym stylem życia i będzie przeprowadzony z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej w tym celu aplikacji „Oddal to”.

 

Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach: - dla ogółu społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 

Regulamin konkursu

W pierwszym  przypadku zdjęcia zrobione za pomocą aplikacji będą zgłaszane przez uczestników w terminie poprzez dedykowaną stronę internetową- www.oddalto.gis.gov.pl Szkoły natomiast będą miały za zadanie przygotowanie pracy artystycznej, gdzie będą wykorzystane zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji (np. kolaże, infografiki, plakaty, animacje).

 

Termin składania prac dla szkół został ustalony na koniec września, tak aby umożliwić zgłoszenie się jak największej liczby szkół. Ogłoszenie konkursu dla szkół już teraz ma za zadanie po pierwsze rozpropagować informacje o konkursie indywidualnym wśród uczniów jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego oraz ma nakłonić uczniów do robienia zdjęć w trakcie trwania wakacji, które umożliwią stworzenie pracy zbiorowej we wrześniu i zgłoszenie jej w ramach konkursu dla szkół.

zamknij