„Ciągle w biegu”

2016-06-21

Dzięki zwycięstwu naszej szkoły w konkursie na najliczniejszą reprezentację w biegu Puszcza Run, 10 czerwca w gabinecie Pani Dyrektor miało miejsce uroczyste przekazanie vouchera o wartości 500 zł ufundowanego przez firmę SAPA. W obecności Pani Dyrektor i naszych biegaczy wręczenia czeku dokonał Dyrektor chrzanowskiego oddziału firmy SAPA Pan Jacek Zimoląg oraz organizatorzy biegu Tomasz Kobierecki i Mariusz Brzózka. Za otrzymane środki nasza szkoła wzbogaci się o dodatkowy sprzęt sportowy.

Natomiast dwa dni później 12 czerwca nasz nauczyciel wychowania fizycznego Pan Piotr Kolasa z wynikiem 01:33:54 zajął 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Nauczycieli w półmaratonie, które odbyły się w ramach XII Półmaratonu Jurajskiego.

 

Od organizatorów i sponsorów biegu Puszcza Run wiemy, że w dalszym ciągu będą wspierali młodych sportowców i podobna akcja sponsorska odbędzie się we wrześniu w ramach biegu Chechło Run.

 

Zachęcamy wszystkich do treningów i licznego udziału w tej wrześniowej imprezie. Jeśli ktoś do tematu chce podejść bardziej ambitnie już dziś może zwrócić się do prof. Kolasa z prośbą przygotowanie mikrocyklu treningowego.

zamknij