Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

2014-06-29

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 odbyło się 27 czerwca (piątek). Było to piękne podsumowanie dziesięciu miesięcy, które obfitowały w niezwykle cenne doświadczenia oraz przyniosły wiele sukcesów, zarówno uczniom jak i nauczycielom. Zwieńczeniem naszych wysiłków było świadectwo, które otrzymaliśmy oraz przyznanie przed samym sobą, czy wyniki te nas zadowalają.

 Uroczystość odbyła się pod opieką profesor Marzeny Brożek, Anny Kawali  i Renaty Solarskiej, które wraz z uczniami zadbały o zapewnienie odpowiedniej oprawy artystycznej. Z inicjatywy pani dyrektor Bożeny Biercy, klasy pierwsze wysłuchały prelekcji na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji, którą przeprowadziła funkcjonariuszka Komendy Policji w Chrzanowie.

W pierwszej części wystąpienia nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniami, które otrzymali uczniowie o średniej od  4,75 wzwyż. Każdemu z nich serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. W przyszłym roku szkolnym mamy nadzieję, że w ich grono wstąpią kolejni licealiści. Nagrodzeni zostali również ci, którzy wykazali się szczególną aktywnością w codziennym życiu szkoły oraz zwycięzcy licznych konkursów.

W części  artystycznej uczniowie obejrzeli humorystyczny film  „ Jeden dzień z życia licealisty” oraz podziwiali talenty wokalne i taneczne swoich koleżanek i kolegów. Przyznam, że nie widziałam nikogo, kto nie uśmiechałby się w ostatnim dniu roku szkolnego 2013/2014.

Życzymy nauczycielom  i sobie wspaniałych wakacji, byśmy wszyscy wypoczęli i nabrali sił do podjęcia nowych starań o własne wykształcenie.   Do zobaczenia  1 września!

zamknij