ZUMBA DANCE – TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE!

2019-02-11

5.02.2019 roku już po raz trzeci w chrzanowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym (w Branżowej Szkole I stopnia) odbyło się taneczne show - Festiwal Tańca Zumba Dance.

 

Nasze cheerleaderki wystąpiły na nim ze swoim pokazem, jako gość specjalny, już po raz drugi. Za każdym razem jest to niezapomniane przeżycie, pełne pozytywnych emocji, lekcja wrażliwości i przede wszystkim świetna zabawa.

 

Uczennice i uczniowie z różnych ośrodków w Polsce przedstawili po dwa konkursowe układy taneczne, ale poziom był tak wyrównany, że jury postanowiło wręczyć specjalne nagrody i dyplomy szczególnie wyróżniającym się przedstawicielom wszystkich drużyn . Wszyscy więc wygrali!

Podczas obrad jury i po rozdaniu nagród uczestnicy i goście wzięli udział we wspólnym „zumbowaniu” i warsztatach tańca, które poprowadziła jedna z jurorek, profesjonalna instruktorka zajęć viva latino.

 

Festiwal powoli staje się już tradycją, daje mnóstwo radości i pozytywnej energii nie tylko uczestnikom, ale i gościom, organizatorom i wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie.

 

Nasze cheerleaderki dopingowały wszystkie drużyny, brały udział we wspólnej zabawie i są świetną wizytówką naszej szkoły (ich opiekunką jest prof. Agnieszka Olszowska).

 

Dziękujemy SOSW w Chrzanowie, uczestnikom, organizatorom – zwłaszcza pani Elżbiecie Crespo – głównej koordynatorce i pomysłodawczyni festiwalu - za zaproszenie i niezapomniane wrażenia.

 

Zumba to nie tylko taniec - to radość, energia, ruch, uśmiech, słońce i świetna terapia nie tylko na zimowe dni!

A tańczyć może naprawdę każdy!

 

Marzena Brożek.

 

zamknij