Archiwum: wrzesień 2019

STYPENDIA W ROKU SZKOLNYM 2019/20
2019-09-04

 

Uczniowie którzy w roku szkolnym 2018/19 osiągnęli sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe w konkursach, olimpiadach, turniejach itp. lub znajdujący się w trudnej sytuacji finansowej mogą ubiegać się o uzyskanie stypendiów w roku szkolnym 2019/20.

 

Informacji i pomocy udziela pedagog szkolny.

 

Osoby zainteresowane ich uzyskaniem proszone są o pilny kontakt z pedagogiem szkolnym ze względu na upływające terminy składania wniosków.

NASI STYPENDYŚCI
2019-09-04

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/19 dziesięcioro naszych uczniów uzyskało stypendium naukowe "Regionalny program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych".

 

Aleksandra Słowik Ia

Zofia Żak IIa

Julia Jońca IIb

Leon Smółka IIIa

Patryk Rumin IIIa

Weronika Banasik IIIb

Anna Pituch IIId

Barbara Jarosz IIId

Katarzyna Cira IIId

Weronika Kłeczek IIId

 

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mistrzostwa szkoły w mikstach siatkarskich
2019-09-09

Termin rozgrywek:     wtorek   godz. 1500  

Drużyny:                     dwójki mieszane

Boisko:                         9 x 4,5m

System gry:        każdy z każdym do dwóch  wygranych setów, według sporządzonego harmonogramu rozgrywek.       Niezgłoszenie się drużyny w wyznaczonym terminie oznacza wygraną dla drużyny obecnej /2:0/.

W jednym terminie równocześnie odbywać się będą dwa mecze na równoległych boiskach.

 

Zgłoszenia drużyn przyjmuje organizator: R. Solarska

Ruszył nabór na wycieczkę do Włoch
2019-09-09

Szczegółowy plan zwiedzania i terminarz wyjazdu do Włoch znajduje się na plakacie informacyjnym. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z nim i czekamy na Wasze zgłoszenia do 15 września. Zapisy u prof. R. Daszyka sala informatyczna.

OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA RUSZA KOŁO Z JĘZYKA WŁOSKIEGO
2019-09-12

Chętni na dodatkowe zajęcia z j. włoskiego mogą zgłaszać się do nauczyciela j. włoskiego wraz z informacjami o swoim planie lekcji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych również do kontaktu na facebooku: Magdalena ItaliAmo.

Konkurs na plakat
2019-09-16

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie ogłasza konkurs na plakat na temat „Zdrowy styl życia i profilaktyka cukrzycy”.

 

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie I LO. Rozmiar i technika wykonania plakatu są dowolne. Prace można składać w sekretariacie szkoły w terminie do 27 września 2019 roku.

 

Najlepszy plakat zostanie nagrodzony oraz wydrukowany jako promocja projektu „Cukrzyca – choroba cywilizacyjna”, który realizujemy wspólnie z kołem naukowym z Collegium Medicum UJ w Krakowie.

 

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2019 r. pn. „Naukowe Inspiracje-Ciekawe i Kreatywne”.

 

 

2019-09-16

Zapraszamy do udziału w konkursach geograficznych:

Konkurs wiedzy o województwie małopolskim

Konkurs wiedzy geologicznej OKAWANGO

Olimpiada o Diamentowy Index AGH

 

Zgłoszenia u nauczycieli geografii 

zamknij