Najlepsze Licea w Polsce - Perspektywy - Srebrna Szkoła 2022

Ponownie najliczniejsi!

2016-09-27

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jędrzejczyk Kamila 1d, Kasperczyk Agata  3d, Durak Łukasz 2c, Chojowski Kacper 2c, Duda Dawid 2c,  Adamaszek Adrian 2c, Gut Łukasz 2d, Topa Tomasz 1a i Piotr Kolasa wygrała konkurs na najliczniejszą szkolną  reprezentację w biegu Chechło Run. Tym samym nasi  uczniowie powtórzyli sukces z czerwcowego biegu Puszcza Run i wygrali dla szkoły kolejne 500 zł na zakup sprzętu  sportowego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zachęcamy do  dalszych startów.

Trasa bieg liczyła 10 km i była wytyczona na dwóch  pięciokilometrowych pętlach wokół Zalewu Chechło. Bieg  odbył się w niedzielę 25 września i ukończyło go w  sumie 345 biegaczy. Dopisywała słoneczna pogoda a wokół  trasy pojawiło się wielu kibiców wspierających  startujących zawodników. Na ogromne uznanie zasługuje  Łukasz Gut, który ukończył bieg z czasem 40:29 co dało  mu 23 miejsce w klasyfikacji generalnej i 1 miejsce wśród  zawodników z Gminy Libiąż. Nie wiele gorzej z wynikiem  41:04 pobiegł Tomasz Topa zajmując 28 miejsce.

Warto  dodać, że Tomek na co dzień trenuje kajakarstwo w MKSW  Trzebinia i jest tegorocznym Mistrzem Polski w K2 na  dystansie 1000 metrów! Oprócz sprzętu sportowego dla szkoły ufundowanego przez firmę SAPA, indywidualnie przez organizatorów wyróżniona została Kamila Jędrzejczyk, która była najmłodszą startującą zawodniczką.

Jeszcze raz dla Wszystkich wielkie brawa i czekamy na  kolejne sukcesy!!!