Zapraszamy na warsztaty filmowe

2015-05-15

Po raz pierwszy podczas „Dni Trzebini” odbędą się warsztaty filmowe podczas których uczestnicy napiszą, nakręcą i zmontują scenę filmową dotyczącą szeroko pojętego życia w Trzebini.


Opiekę merytoryczną nad przedsięwzięciem sprawować będą: absolwent reżyserii na katowickim Wydziale Radia i Telewizji oraz Szkoły Wajdy, Tomasz Jurkiewicz oraz wielokrotnie nagradzany fotografik, doświadczony pedagog Karol Mroziewski.

 

Wiecej informacji na stronie http://www.tck.trzebinia.pl/index.php/47-bardzopilne/535-zaproszenie-na-warsztaty-filmowe

Zajęcia odbędą się w Trzebińskim Centrum Kultury podczas Dni Trzebini od piątku 26.06 do niedzieli 28.06, a ich finałem będzie pokaz zrealizowanych przez uczestników scen na dużym ekranie kina „Sokół”.

 

Rekrutacja będzie odbywać się w dwóch grup wiekowych: młodzi (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) oraz seniorzy (wiek 45 +). Ilość miejsc w grupach ograniczona.


Zajęcia odbywają się bezpłatnie!

 

Interesujesz się filmami, literaturą i sztuką? Chcesz pisać scenariusze? Grać? Reżyserować? Masz niezrealizowane ambicje w tym kierunku? Masz wyobraźnię? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiesz pozytywnie, warsztaty mogą być zajęciami skierowanymi właśnie do Ciebie.


Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić krótką ankietę i przesłać ją na adres mailowy dksokol@tck.trzebinia.pl bądź złożyć do sekretariatu Trzebińskiego Centrum Kultury.

zamknij