Archiwum: luty 2019

NOC w liceum - relacje
2019-02-05

Po raz kolejny w budynku I Liceum Ogólnokształcacego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie odbył się Festiwal naukowy "Noc w Liceum"

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami

 

Tygodnik PRZEŁOM

Chrzanowska Telewizja Lokalna

TV Powiat Chrzanowski

2019-02-06

W tym roku na Nocy w Liceum nie zabrakło włoskich akcentów. Zainspirowani październikową wycieczką do Włoch postanowiliśmy zorganizować Warsztaty Maski Weneckiej. Uczestnicy zgodnie ze swoją fantazją i pomysłem poddali się wenie twórczej, ozdabiając swoje indywidualne maski cekinami, piórami, koralikami, i różnymi świecidełkami. Warsztaty cieszyły się powodzeniem wśród uczestników w każdym wieku a efekty pracy możemy podziwiać na zdjęciach. Teraz nie pozostaje nic innego jak wybrać się na bal karnawałowy, gdzie ubierzemy własnoręcznie wykonane maski.

Piątkowe pogaduszki po włosku wracają!!!
2019-02-07

Jeśli macie ochotę podszlifować  swoją znajomość języka włoskiego, zapraszam na piątkowe pogaduszki po włosku. Po długiej przerwie wracamy z zajęciami dodatkowymi, na które zapraszam już 15.02.2019 o godzinie 13.00.  Czekam na wszystkich zainteresowanych  z gotowymi, inspirującymi materiałami.

 

A PRESTO!

ZAWODY NARCIARSKO – SNOWBOARDOWE O PUCHAR DYREKTORA I LO W CHRZANOWIE
2019-02-11

Termin: 21 LUTEGO (czwartek). Odjazd autokaru 7:30 - parking przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.


Miejsce: SKI Lubomierz


Koszt: 30 zł – przejazd, opłata startowa, szkolenie na stoku, ciepły posiłek, karnet 45 zł – płatne na miejscu


Nagrody: puchary, medale, dyplomy i loteria nagród pocieszenia


Zapisy: do piątku 15 lutego przyjmują nauczyciela WF. W momencie zapisu obowiązkowo zgoda i opłata startowa.

 

ZAPRASZAMY
MIŁOŚNIKÓW SPORTÓW ZIMOWYCH
DO UCZESTNICTWA

2019-02-11

5.02.2019 roku już po raz trzeci w chrzanowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym (w Branżowej Szkole I stopnia) odbyło się taneczne show - Festiwal Tańca Zumba Dance.

 

Nasze cheerleaderki wystąpiły na nim ze swoim pokazem, jako gość specjalny, już po raz drugi. Za każdym razem jest to niezapomniane przeżycie, pełne pozytywnych emocji, lekcja wrażliwości i przede wszystkim świetna zabawa.

 

Uczennice i uczniowie z różnych ośrodków w Polsce przedstawili po dwa konkursowe układy taneczne, ale poziom był tak wyrównany, że jury postanowiło wręczyć specjalne nagrody i dyplomy szczególnie wyróżniającym się przedstawicielom wszystkich drużyn . Wszyscy więc wygrali!

KONKURS PROFILAKTYCZNY
2019-02-13

W środę 6 lutego 2019 roku zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów – laureatów szkolnego konkursu "Profilaktyka uzależnień". Konkurs polegał na ciekawym ujęciu tematyki profilaktyki uzależnień i zastosowaniu zasad tworzenia prezentacji multimedialnej. Najlepiej wykonały to uczennice z klasy I d:

Małgosia Gołąb I d

Agnieszka Gut Id

Kaja Halastra Id

Kamila Aksamit Id

Weronika Grochal Id

Serdecznie gratulujemy!

 

Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"
2019-02-13

Dnia 13 lutego 2019 odbyło się w naszej szkole wręczenie nagród za udział w konkursie języka niemieckiego „Deutschfreund”. Najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy 2b Julia Jońca, która zajęła 2 miejsce w Polsce, zdobywając tym samym bon o wartości 250zł do wykorzystania w jednej z księgarni internetowych. Wyróżnione zostały także osoby z najwyższymi wynikami, tj. Karolina Palka z klasy 2d za zajęcie 3 miejsca w województwie, Weronika Banasik z klasy 3b za zajęcie 2 miejsca w województwie oraz Sabina Russek z klasy 1d, która osiągnęła najlepszy wynik wśród pierwszoklasistów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zamknij